***لینک ویژه***

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تصاویر و مطالب جدید و جنجالی روز

این وبلاگ روزی چند بار به روز می شود آدرس ما را به یاد داشته باشید و به دوستانتان هم معرفی کنید

سه‌شنبه 29 فروردین‌ماه سال 1391 ساعت 12:49 ب.ظ

مصاحبه جدید رامبد جوان هنرمند محبوب سینما و تلویزیون

رامبد جوان که سال گذشته کمدی پر فروش و موفق «ورود آقایان ممنوع» را روی پرده سینما‌ها داشت، امسال تصمیم دارد برنامه متفاوتی را روی آنتن شبکه تازه تاسیس ifilmبفرستد.

او سراغ بازیگران سینما و تلویزیون رفته و در غالب یک برنامه گپ و گفت‌های خودمانی را با بازیگران ترتیب داده است. تازه‌ترین تجربه جوان از 7 اردیبهشت‌ماه هر شب از شبکه ifilm پخش خواهد شد. به همین بهانه با رامبد جوان گفت‌و‌گوی کوتاهی داشتیم که می‌خوانید:
آقای جوان چرا دربرنامه «گپ» سراغ مصاحبه با بازیگران رفتید و اصلا ایده ساخت این برنامه و وارد شدن به حریم شخصی آن‌ها چطورشکل گرفت؟
اتفاقا من به حریم شخصی بازیگران وارد نمی‌شوم و حرف اصلی برنامه این است که آیا اصلا می‌شود به حریم شخصی یک بازیگر وارد شد؟ یا تا چه حد اجازه هست به حریم شخصی یک بازیگر وارد شویم. پس من به هیچ وجه به حریم شخصی آن‌ها وارد نمی‌شوم. در واقع می‌خواهم به مردم بگویم که یک بازیگر هیچ فرقی با یک آدم معمولی ندارد، اما ویژگی‌های حرفه‌ای یک بازیگر آن‌قدر خاص است که در واقع با همه آدم‌های عادی فرق می‌کند.
 
معیار انتخاب بازیگران که مقابل دوربین شما قرار گرفتند چه بود؟
به هر حال برای این مجموعه طیفی از بازیگران مد نظر بودند که بیش از هر چیز حرفی برای گفتن و دغدغه‌ داشته باشند. نکته مهم دیگر این بود که آن‌ها باید مدت زمان زیادی موضوع شهرت را عمیقا تجربه کرده و بین مردم  محبوب باشند.
 
آیا موضوع صحبت شما با بازیگران صرفا درمورد موضوع شهرت و اتفاقاتی است که آن‌ها در طول زندگی هنری ایشان تجربه کرده‌اند؟
خیر، اصولا در برنامه «گپ» با هر کدام از بازیگران با توجه به فضایی که در آن بودیم، موضوع صحبت تغییر می‌کرد. مثلا من با مریلا زارعی به بهشت زهرا رفتیم و صحبت‌های ما مسیر دیگری پیدا کرد یا با رضا عطاران به بازاز تهران رفتیم و این لوکیشن در نوع صحبت‌های ما تاثیر داشت و قطعا در طول برنامه صحبت‌های جالبی را از بازیگران خواهید شنید.
غیر از بازیگرانی که در خبرهای پیشین به حضور آن‌ها اشاره شد کدام یک از بازیگران مقابل دوربین شما قرار گرفتند؟
غیر از رضا عطاران، مریلا زارعی، سیامک انصاری، داود رشیدی، بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی، شقایق دهقان و محراب قاسم خانی، مهرانه مهین‌ترابی، نسرین مقانلو به تازگی پانته‌آ بهرام، امیر حسن رستمی، امین تارخ، مهدی فخیم‌زاده و... به گروه بازیگرانی که با آن‌ها همراه شدیم اضافه شده‌اند.
و چرا شبکه ifilm را برای ساخت این مجموعه انتخاب کردید؟
به هر حال شبکه ifilm جزو پر بیننده‌ترین شبکه‌ها است. این شبکه برای همکاری از من دعوت کرد و من با کمال میل پذیرفتم. امیدوارم مردم هم از دیدن «گپ» لذت ببرند.